Kancelária – Kto sme?

Život v kancelárii

V kancelárii pracujú ekonómka Evka a koordinátorka Monika. Ich úlohou je sprostredkovať informácie medzi Centrom a diecézou, medzi Radou pre mládež KBS a mladými v diecéze, komunikovať a koordinovať prácu s mladými na diecéznej, dekanátnej a farskej úrovni. Často je v kancelárii rušno, najmä poobede. Prichádzajú do nej ľudia, ktorí spolupracujú s Centrom ako dobrovoľníci alebo si prídu vyzdvihnúť plagáty akcií, alebo prídu na poradu svojho tímu, v ktorom slúžia, či prichádzajú s úmyslom zdieľať sa a porozprávať o svojich skúsenostiach a zážitkoch. Práca v kancelárii má aj iný charakter. Často je to práca za notebookom s telefónom a perom v ruke, kedy sa rieši administratíva a organizácia akcií.
Môžeš sa zastaviť a sám uvidíš život v kancelárii, dvere sú otvorené.

Súčasní zamestnanci

Monika Kučerová

Pochádzam z Kováčovej a som jedno zo šiestich detí. Mám rada prechádzky v prírode, hviezdnu oblohu, loptové hry, pozeranie dobrých filmov a spánok :). Skončila som VŠ vo Zvolene. V roku 2012 som začala chodiť do animátorskej školy v Španej Doline. Po prvom roku Animu som dostala ponuku ísť do tímu a potom aj do kancelárie. Som Bohu veľmi vďačná, že môžem byť súčasťou Jeho diela. Je to pre mňa obrovská škola života.

 

 

Evka Synaková
Evka je naša ekonómka a účtovníčka. Spravovanie financií je neoddeliteľná súčasť života centra.  Je matka 3 detí, má rada jednoduché a nekomplikované veci. 🙂